10305. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Kiss Ilona (1955-): Jean-Claude, 2004. Litográfia, papír, jelzett. XII/XVI számozással. Kiss Ilona autográf ajándékozási soraival. 21,5x18 cm
Photo of the item taken by : tm