10274. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
100 000 HUF
0 HUF
Kőszeghy Violetta Irinyi Gáborné (Budapest, 1932): Színházban. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben, apróbb sérülésekkel, vászon egy helyen restaurált. 76x61 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras