180 000 HUF
466,32 EUR, 514,29 USD
Nagy Gabriella (1968): Jó messze II. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán is szignált. Néhány kis felületi karccal. 120x180 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!