10364. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
11
0 HUF
Nyergesi János (1895-1982): Horgászok a Dunaparton, 1930. Tus, akvarell, papír, jelzett, sérült. 22x31 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert