10452. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
22 000 HUF
0 HUF
Sugár Gábor (1976-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras