9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Tarnay (Tarnai) Dezső (1888-?), 4 db mű: Életképek, városkép, 1934. Rézkarc, papír, mindegyik jelzett. 20×14 és 18x23,5 cm közötti méretekben.