10010. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
50 000 HUF
0 HUF
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzett, Vasarely autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 21x21 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras