10534. 453. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Zádor István (1882-1963): Halász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×21,5 cm
Photo of the item taken by : pk