Pecsenke József (1942-1989): Tom Wolfe világa - the opening (recent painting in America - first version), 1985. Akril, chestwood 4 PLY rag museum board (kartonhoz hasonló) hordozó. Jelezve középen fent. Plexi mögött. Plexi kissé sérült, 102x142 cm / Acrylic on chestwood 4 PLY rag museum board. With Plexi covering the front. Plexi a bit damaged. 102x142 cm
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Korábban Csiky Tibor hagyatékában. 30x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, unsigned. Provenance: formerly in the estate of the artist. Framed
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
Meszlényi Károly (1985-): Színes kép (cím nélkül). Vegyes technika, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. Apró felületei sérüléssel. 100x70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1964. Monotípia, papír, jelzett. Hátoldalán Gyarmathy Tihamér autográf feliratával 1965-ből és g 64/9 grafikai katalógusszámmal. Fakeretben, 20,5x27 cm / monotype on paper, signed, with catalogue no. g 64/9 on the reverse.
Amerigo Tot (1909-1984): Négy szentek, 1984. 6 db grafika mappában. Ofszet, papír. Jelezve jobbra lent. Kiadói vászonborítású, fém veretekkel díszített mappában. 23,5×21,5 cm. Rendkívül ritka album, gyűjtői darab! / Amerigo Tot (1909-1984): Four saints, 1984. 6 ofset prints on paper, all of them signed. In original album. Very rare collector's item! 23,5×21,5 cm