Number of items: 536

10173.

2 400 HUF
6,22
6,86

Fazekas Magdolna (1933-): Mappa 12 db képpel (tájképek, portrék, csendéletzek). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Készült a Damjanich János Múzeum sokszorosító műhelyében. Készült 50 számozott példányban, az aukciónkon szereplő tétel számozatlan. Kiadói foltos és kissé sérült karton mappában. 25,5×18,5 cm
10174.

3 200 HUF
8,29
9,14

Faragó Miklós (1947-): Gyümölcskosár. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív keretben. 50x40 cm
10176.

36 000 HUF
93,26
102,86

10177.

3 000 HUF
7,77
8,57

10178.

5 000 HUF
12,95
14,29

10179.

4 000 HUF
10,36
11,43

Győrfi András (1964-): A harcos és a bika, 2000. Toll, papír. Jelezve jobbra lent. 21x29 cm
10180.

9 000 HUF
23,32
25,71

10181.

2 800 HUF
7,25
8,00

Galántai György (1941-): I have been opened for fity years, 1991. Mail art, papír. Jelzett. Számozott (100/29). World Art Post levelezőlapon Galántai kézzel írt soraival Maros Dénes, az Esti Hírlap főszerkesztőjének, amelyben reagál egy a levelezőlap hátoldalára kasírozott, fénymásolt, az Esti Hírlapban megjelent újságcikkről, Object by G. Galántai Refunctioned bélyegzővel. Levelezelőlap egyik oldalán Galántai self control bélyegzővel és Budapest Art bélyeggel. 10,5x15 cm. Eredeti, prehistoric post bélyeggel és Galántai bélyegzőjével ellátott borítékban. Ritka, gyűjtői darab! / György Galántai (1941-): I have been opened for fity years, 1991. Mail art, paper. Signed. Numbered (100/29). On World Art Post postcard, with Galántai's autograph lines on it. 10,5x15 cm
10182.

Galántai György (1941-): I have been opened for fity years, 1991. Mail art, papír. Jelzett. Számozott (100/29). World Art Post levelezőlapon Galántai kézzel írt soraival Maros Dénes, az Esti Hírlap főszerkesztőjének, amelyben reagál egy a levelezőlap hátoldalára kasírozott, fénymásolt, az Esti Hírlapban megjelent újságcikkről, Object by G. Galántai Refunctioned bélyegzővel. Levelezelőlap egyik old...

34 000 HUF
88,08
97,14

10183.

22 000 HUF
56,99
62,86

Gross Arnold: Római ünnep I.. Nyomat, papír. jelzett 19x24 cm Üvegezett keretben
10184.

18 000 HUF
46,63
51,43

10185.

50 000 HUF
129,53
142,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF