Nikola Dimitrov (1961-): Zoom VI./III., 2016. Pigment, papír, jelzett a hátoldalán. Kiadói fedlappalé. 59,4x42 cm. A tételhez tartozik egy a művész munkáját bemutató könyv: Chris Fetzer, Nikola Dimitrov (szerk.): Nikola Dimitrov. Aria. Sontheim, 2021, Galerie Fetzer. Kiadói kartonált papírkötésben. / Nikola Dimitrov (1961-), German artist: Zoom VI./III., 2016. Pigment on paper, signed on the rever...
Vasarely Victor (1908-1997): CHEYT-OND. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CHEYT-OND. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
Bartl József (1932-2013): Női akt (cím nélkül), 1970. Akvatinta, papír, jelzett, számozott (4/4). Mindössze 4 példányban készült, rendkívül ritka gyűjtői darab! 33×34,5 cm
Lux Antal (1935-): Vadmacskák, 1970. Színes akvatinta, papír. Jelzett. Művészpéldány e.a. jelzéssel. 34x34 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta!
Hubay-Cebrián Andor (1898-1971): Napfényes tisztás, 1926. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Galleria Pesaro, Milano raglapjával, 1927. évi dátummal és Magyar Nemzeti Galéria bélyegzőjével. Feltehetően kiállítva: Galleria Pesaro, Milano, 1927. Dekoratív, sérült fakeretben, 46×40 cm
Kézdi Kovács László (1864-1942): Juhász kutyájával. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült korabeli fakeretben, 60×80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed lower left, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
In memoriam Stettner Béla. 15 db grafikát tartalmazó mappa Stefanovits Péter, Csorba-Simon, Rozanits, Vén Zoltán, Kőnig Róbert., Badacsonyi Sándor, Müller Árpád, stb. 14 jelzett, 1 db (Kamper Lajos) jelzett a dúcon. Egyik számozott, 181./300 Lapméret: 22x31 cm