Number of items: 536

10012.

Nikola Dimitrov (1961-): Zoom VI./III., 2016. Pigment, papír, jelzett a hátoldalán. Kiadói fedlappalé. 59,4x42 cm. A tételhez tartozik egy a művész munkáját bemutató könyv: Chris Fetzer, Nikola Dimitrov (szerk.): Nikola Dimitrov. Aria. Sontheim, 2021, Galerie Fetzer. Kiadói kartonált papírkötésben. / Nikola Dimitrov (1961-), German artist: Zoom VI./III., 2016. Pigment on paper, signed on the rever...

95 000 HUF
246,11
271,43

Vasarely Victor (1908-1997): CHEYT-OND. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CHEYT-OND. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10013.

40 000 HUF
103,63
114,29

Bartl József (1932-2013): Női akt (cím nélkül), 1970. Akvatinta, papír, jelzett, számozott (4/4). Mindössze 4 példányban készült, rendkívül ritka gyűjtői darab! 33×34,5 cm
10014.

38 000 HUF
98,45
108,57

Lux Antal (1935-): Vadmacskák, 1970. Színes akvatinta, papír. Jelzett. Művészpéldány e.a. jelzéssel. 34x34 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta!
10015.

38 000 HUF
98,45
108,57

Feszty Masa (1895-1979): Art deco hölgy. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 84x53 cm
10016.

240 000 HUF
621,76
685,71

Hubay-Cebrián Andor (1898-1971): Napfényes tisztás, 1926. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Galleria Pesaro, Milano raglapjával, 1927. évi dátummal és Magyar Nemzeti Galéria bélyegzőjével. Feltehetően kiállítva: Galleria Pesaro, Milano, 1927. Dekoratív, sérült fakeretben, 46×40 cm
10017.

120 000 HUF
310,88
342,86

10018.

80 000 HUF
207,25
228,57

Vízkeleti Witmann Eta (1882-1962): Női portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 80x60 cm.
10019.

60 000 HUF
155,44
171,43

In memoriam Stettner Béla. 15 db grafikát tartalmazó mappa Stefanovits Péter, Csorba-Simon, Rozanits, Vén Zoltán, Kőnig Róbert., Badacsonyi Sándor, Müller Árpád, stb. 14 jelzett, 1 db (Kamper Lajos) jelzett a dúcon. Egyik számozott, 181./300 Lapméret: 22x31 cm
10020.

6 000 HUF
15,54
17,14
22

Artner Margit (1954-): Emlék. Rézkarc, papír, jelzett, 10x7,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10021.

3 200 HUF
8,29
9,14

Almásy Aladár (1946-): A tizenhat éves Bocskay István, 1989. Litográfia, papír, jelzett. Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. 37x27 cm. Üvegezett fakeretben.
10022.

14 000 HUF
36,27
40,00

Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Tehenek. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, fakeretben. 38x48 cm
10023.

6 000 HUF
15,54
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF