13708.
453. Closed Online auction
Photo
6 000 HUF
cca 1890-1900 Alpes Maritimes Nice a Monaco, dekoratív, keménytáblás album 24 db fotóval, aranyozott félbőr-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza, foltos táblákkal, 26,5x19 cm