11238. 453. Closed Online auction Art-ceramics
5 000 HUF
0 HUF
Dunántúl, 19. sz. vége, Csepegtető szilke, alján kialakított lyukkal. Kopással, szájánál pattanásokkal, m: 21 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert