1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
3 db különböző porcelán tányérka / csészealj, közte Alt Wien historizáló jelenetes, irizáló mázas kis tányér. Matricás, jelzett, némi kopással, az egyiken kis lepattanásokkal, d: 10 - 14,5 cm