13 000 HUF
Fischer Emil porcelán emlék bögre. Kézzel festett, aranyozott porcelán, szerelmes emlék verssel németül. Oroszlántalpas bögre, alátéttel. Jelzett, kevés kopással, egyik lába ragasztott.XIX. sz. vége m: 8, d: 14 cm