11246. 453. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
14 000 HUF
0 HUF
Herendi Rothschild mintás kalamáris. Jelzett, kis kopással, rózsákon apró pattogzással, 15x10,5x7,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras