11645. 453. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Wedgwood manufaktúra: Nő puttóval. Biszkvit porcelán falikép, aranyozott keretezéssel és néhol arany kontúrozással, képből kiemelkedő plasztikus alakokkal. Kopott, tűzhibákkal, jelzés nélkül, 17x12 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras