11298. 453. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Zsolnay aranyozott szélű teás készlet, 6 db csésze + 5 db alj. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanásokkal, d: 9 cm - 15 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert