11333. 453. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
9 000 HUF
0 HUF
Zsolnay eozin mázas ülő kislány, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm, (tervezte: Sinkó András)
Photo of the item taken by : karap_norbert