11352. 453. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
25
0 HUF
Zsolnay porcelán fali tányér, plasztikus virág dekorral, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras