Number of items: 464
2770205
11377
453
14000
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
14 000 HUF
3020247
11378
453
Other collectibles
Hollóházi retró teknős, jelzett, hibátlan, 12,5x9cm
6 000 HUF
2799088
11380
453
Other collectibles
16 000 HUF
3016799
11381
453
Other collectibles
Hollóházi Scarbantia mintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
4 000 HUF
3016791
11382
453
2200
Other collectibles
Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
2 200 HUF
3016786
11383
453
Other collectibles
Hollóházi Hortenzia mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
3 000 HUF
3016779
11384
453
Other collectibles
Hollóházi hímző nő. Terv.: Torma Istvánné. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 24 cm
3 600 HUF
3017774
11385
453
Other collectibles
Hollóházi angyalka glóriával. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 9 cm
1 800 HUF
3017729
11386
453
Other collectibles
Hollóházi Háromtagú zenekar. Harmonikás fiú, Hegedűs fiú, Fúvós fiú. Terv.: Káldor Aurél. Kettő figura hiányos.
1 800 HUF
3017583
11387
453
Other collectibles
Hollóházi krokodil, jelzés nélkül, minimális kopással, h: 14 cm
4 000 HUF
3017641
11388
453
Other collectibles
Hollóházi Botticelli falitányér (Madonna del Magnificat), matricás, jelzett, apró karcolásokkal, d: 24,5 cm
5 000 HUF
3017796
11389
453
Other collectibles
Hollóházi, Stühmeres porcelán bonbonier, matricás porcelán, jelzett, eredeti dobozában, h: 15,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m