Number of items: 464
2987179
11316
453
Other collectibles
Zsolnay Skót Terrier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm, h: 9 cm
4 000 HUF
2987178
11317
453
Other collectibles
4 000 HUF
2461635
11318
453
80000
Other collectibles
80 000 HUF
3015083
11319
453
Other collectibles
Zsolnay art deco bonbonier, arany- és virágmintákkal, jelzett, kis kopással, d: 11 cm
3 000 HUF
3014902
11320
453
Other collectibles
Zsolnay ökörvérmázas repesztett mázas porcelán váza. Jelzett, néhány darab lepattant. 29 cm
1 000 HUF
3020818
11321
453
Other collectibles
Zsolnay madár pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
2 400 HUF
3020528
11322
453
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza és kis kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 7 cm
4 000 HUF
3020546
11323
453
Other collectibles
Zsolnay virág mintás gyertyatartó. Matricás, jelzett, hibátlan m: 15 cm
3 000 HUF
3020541
11324
453
Other collectibles
Zsolnay virág mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kopással. d: 15 cm
5 000 HUF
3020537
11325
453
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11, m: 10 cm
9 000 HUF
3020531
11326
453
4800
Other collectibles
Zsolnay virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10,5 cm
4 800 HUF
3020526
11327
453
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m