Glass-objects
Number of items: 289
2935804
11761
453
Glass-objects
Other collectibles
2 db kristály kínáló: Ajka kristály pohár, jelzett, hibátlan 10 cm, váza, száján kis sérüléssel m: 12 cm
1 800 HUF
3015461
11762
453
4400
Glass-objects
Other collectibles
Murano millefiori levélnehezék, hibátlan, d: 5 cm
4 400 HUF
3015458
11763
453
4400
Glass-objects
Other collectibles
Murano millefiori levélnehezék, kis kopással, d: 4,5 cm
4 400 HUF
3015451
11764
453
4400
Glass-objects
Other collectibles
Murano üvegváza, nagy méretű, hasánál ritka lyukas kialakítással, jelzés nélkül, kis kopással, h: 50 cm
4 400 HUF
3015443
11765
453
4400
Glass-objects
Other collectibles
Moretti stílusú üvegváza, színezett üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28,5 cm
4 400 HUF
3014783
11766
453
Glass-objects
Other collectibles
cca 1900, Zemplén, bütykös kínáló, anyagában színezett zöld hutaüveg, hibátlan, m: 16,5 cm
6 000 HUF
3015571
11767
453
4400
Glass-objects
Other collectibles
Antik csiszolt kristály bonbonkínáló, zöld színezésű részekkel, jelzés nélkül, d: 11,5 cm
4 400 HUF
3015876
11768
453
Glass-objects
Other collectibles
Zemplén, 19. sz. vége, 2 db befőttes üveg, kis pattogzással, m: 13-20.5 cm
3 000 HUF
3015866
11769
453
Glass-objects
Other collectibles
Zemplén, 20. sz. első fele, 2 db befőttes üveg, 2l és 3l, kis kopással, m: 23-26 cm
3 000 HUF
3015857
11770
453
Glass-objects
Other collectibles
3 darab régi kocsmai pálinkás üveg, téglalap alakú, jelzés nélkül, kis pattogzásokkal, m: 24-25 cm
2 800 HUF
3015853
11771
453
Glass-objects
Other collectibles
2 darab régi kocsmai pálinkás üveg, téglalap alakú, jelzés nélkül, kopással, m: 29 cm
2 800 HUF
3016523
11772
453
Glass-objects
Other collectibles
Murano art deco váza. Tejüveg testre melegen ráfonott narancssárga üvegfonal díszítéssel, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 30 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m