15223. 454. Closed Online auction Advertisement
3 000 HUF
26
0 HUF
Csemege likőr üveg, Ilkovics Vendéglő reklámjával + üvegpohár, Ilkovics Buffet gravírozással, kopott címkével, kopással, m: 7,5, 28 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert