Advertisement Number of items: 282
2925317
15207
454
Advertisement
Other collectibles
2 db kínai hotel cimke az 1950-es évekből
1 000 HUF
2638879
15208
454
Advertisement
Other collectibles
1 600 HUF
2994316
15209
454
Advertisement
Other collectibles
Hunyadi János Budai Keserűforrás német nyelvű nyomtatványa, kis szakadásokkal, kis gyűrődéssel, 13x24 cm
1 000 HUF
2935483
15210
454
Advertisement
Other collectibles
cca 1940 Tevely Béla Szent Klára gyógyszertára BP XI. gyógyszeres zacskó 7x10 cm
1 800 HUF
2935485
15211
454
Advertisement
Other collectibles
cca 1940 Tevely Béla Szent Klára gyógyszertára Bp XI. Horthy Miklós út teás zacskó 10x14 cm
2 000 HUF
2975411
15212
454
Advertisement
Other collectibles
Magyar borcímke gyűjtemény, négy üvegezett képkeretben (egy üveg hiány) össz kb 30 cm
1 800 HUF
2994318
15213
454
Advertisement
Other collectibles
cca 1910 Hotel Kronprinz Rudolph Lübek német nyelvű, szecessziós menükártyája, 26x14 cm
1 000 HUF
2972460
15214
454
Advertisement
Other collectibles
Reklámrajongói gyűjtemény. Albumba ragasztva 1919-1945 közötti újságokból kivágott szignós reklámok, címlapok, sok egész oldalas, közte sok art deco. cca 75 db. A kor neves tervezőgrafikusainak munkái.
10 000 HUF
3030277
15215
454
Advertisement
Other collectibles
Melior csokoládé reklámterv, Galambos Margit rajza, nyomat, papír, Magyar Grafika melléklete, 10x8 cm.
2 600 HUF
3023650
15216
454
Advertisement
Other collectibles
cca 1900-1910 Vegyes reklám tétel, szecessziós grafikával, 3 db, "Gelb M. és Fia cs. és kir. udvari kárpitosok, díszítők és bútorgyárosok. Budapest, VI. Teréz-körut 46.", papír kartonon, jelzett (B.V./V.B.?), 26x19 cm; "Szűcs A. Kárpitos és Díszítő Mintaraktár és Műhely. VIII. József- körút 14.", papír kartonon, 6,5x9 cm.; "Pozdech József utóda Thury Ferenc. VI. Lehel - utca 8A. Cs. és Kir. Szabadalmazott harang és ércöntő. Szab. harang felszerelés, nagyszerkovácsság, ezüstáruszerszámgyára. 35 kitüntetés.", 6,5x9 cm.
2 000 HUF
3013417
15217
454
Advertisement
Other collectibles
1978 Elzett fémlemezipari művek fém kártyanaptár.10x15 cm
3 000 HUF
2995212
15218
454
Advertisement
Other collectibles
4 darab fémipari témájú plakett és hamuzó, közte Vasárugyár Sopron hamuzó, kopással, d: 8-13 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035