Antique
Number of items: 293
2779492
12083
454
11000
Antique
Other collectibles
Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó laza 30x23 cm
11 000 HUF
2779152
12084
454
9500
Antique
Other collectibles
Antik sétapálca dísz szegecsekkel, szaru fogantyúval, 84 cm
9 500 HUF
2815752
12085
454
11000
Antique
Other collectibles
Ébenfekete sétapálca / túrabot, acél hegyes véggel, Fogantyú agancs, fonott fém gyűrűvel, tetején plasztikus levél-gyümölcsös fém rátéttel. h: 99 cm
11 000 HUF
2815717
12086
454
14000
Antique
Other collectibles
Szeccesziós kétkarú ón gyertyatartó,korának megfelelő állapotban,ón patkó alakú talpon. 24 cm
14 000 HUF
2815732
12087
454
Antique
Other collectibles
12 000 HUF
2841443
12088
454
Antique
Other collectibles
Antik gyufatartós hamuzó.
Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm
7 000 HUF
2775522
12089
454
19000
Antique
Other collectibles
19 000 HUF
2809787
12090
454
9500
Antique
Other collectibles
Antik ezüstözött fém asztali kínálótál, kopásnyomokkal, m: 27 cm
9 500 HUF
2772351
12091
454
4800
Antique
Other collectibles
Vintage Vöröskeresztes fa ládika, tartalommal, üvegcsék, inzulin, fecskendő, higanyos hőmérővel, stb 22x27 cm
4 800 HUF
2775663
12092
454
Antique
Other collectibles
Ophir design fém asztali szett (hamuzó, gyufatartó, gyertyatartó, tálca), 4 db-os, jelzett, kopásokkal, d: 29,5 cm-ig, m: 25 cm-ig
7 000 HUF
2774363
12093
454
Antique
Other collectibles
Asztali bronz és üveg antik tintatartó, zománcozott díszítéssel, kopott. d: 13 cm
7 000 HUF
2815737
12094
454
5500
Antique
Other collectibles
5 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m