Antique Number of items: 293
2760301
12107
454
24000
Antique
Other collectibles
Ébenfa feszület ezüst (Ag) betéttel, bőr lánccal, h: 4 cm
24 000 HUF
2896445
12108
454
3200
Antique
Other collectibles
Dobozka.
8x9x3,5 cm
3 200 HUF
2780490
12109
454
Antique
Other collectibles
8 000 HUF
3025801
12110
454
Antique
Other collectibles
Régi szarvasjelenetes fém doboz, kopásnyomokkal, 17×12×4,5 cm
12 000 HUF
3027064
12111
454
Antique
Other collectibles
Utazó imamalom. Tibet, XIX.-XX. sz., fa, papír, réz. H: 24 cm
4 000 HUF
3027079
12112
454
Antique
Other collectibles
Nepál, XX. sz eleje, Utazó imamalom. Kopással, h: 25 cm
5 000 HUF
3027067
12113
454
Antique
Other collectibles
XIX. sz., 3 darab fa nyomódúc, faragott fa, sérüléssel, h: 13-14 cm
5 000 HUF
3025916
12114
454
Antique
Other collectibles
Cca 1950, Walter Bosse: Egér. Részben patinázott bronz, jelzés nélkül, m: 3,2 cm
6 000 HUF
3026139
12115
454
Antique
Other collectibles
Mongol tűzszerszám ezüst szerelékkel
18 000 HUF
3028575
12116
454
Antique
Other collectibles
Steinböck zománcozott fém ceruzatartó Jelzett 20 cm
2 000 HUF
3028680
12117
454
Antique
Other collectibles
WMF cukorfogó, + nem jelzett teaszűrő 12x6 cm
4 000 HUF
3026044
12118
454
24000
Antique
Other collectibles
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035