Antique

Number of items: 293

Antik asztali lámpa. Fa, üveg, réz, korának megfelelő, jó állapotban, m: 43 cm, ritka!
12182.

18 000 HUF
48,65
52,94
2 db réz masszív, öntött falikar m: 24 cm
12183.

9 000 HUF
24,32
26,47
Wei Tuo (Skanda) szobor. Kína, XVIII-XIX. sz. Lekopott hideglakkozott és hidegaranyozott öntött bronz. Jelzés nélkül, m: 31 cm
12184.

60 000 HUF
162,16
176,47
Alumínium focikapus figurával asztali lámpa, márvány talapzaton, vezetékezés nélkül, kopással, 20x9,5x26 cm
12185.

6 000 HUF
cca 1900, Pénztár fém tábla, kopással, 2 rögzítőponttal, 25x9 cm
12186.

4 000 HUF
26
Bodhisattva Avalokiteshvara. Nepál, 20. sz. eleje, öntött bronz, 11 fejjel és 8 karral. Kezeiben különböző szimbolikus tárgy, többek között lótusz, koszorú, íj, virág, dió. M: 60 cm.   ///  Avalokiteshvara látta minden teremtmény szenvedését, majd megígérte, hogy ha nem tudja teljesen eltüntetni a szenvedést, akkor a feje tíz darabra törhet. Így történt. Az Amitabha Buddha megsajnálta, ezért felhelyezte testére a tíz darabot együtt, tíz különálló fejet alkotva. A saját fejét adta hozzá tizenegyediknek. Ez a fej a szobor tetején helyezkedik el. A dühös fej - felülről a második - jelképezi az együttérzést és a védelmezni akarást.
12187.

80 000 HUF
216,22
235,29
12188.

20 000 HUF
54,05
58,82
Ganésa. Nepál, XX. sz. első fele, faragott keményfa. Lótusz trónon ül, feje feletti íven fenevad maszk látható. Bal kezében rizsgombócot tart, jobb kezében pedig letört agyarát, amellyel a monda szerint Vjásza bölcs diktálása nyomán leírta a Mahábháratát. Kopással, m: 64 cm  ///  Az elefántfejű, nagy hasú Ganésa, az akadályok elhárítója, a legnépszerűbb hindu istenség, a költők és kereskedők védnöke, jóindulatú segítségével elhárulnak az alkotó, vállalkozásba kezdő ember előtt tornyosuló akadályok. Szobrát az indiaiak házi istenként őrzik otthonukban.
12189.

100 000 HUF
270,27
294,12
Tevan Margit: Szamaras bronz tálka. Jelzés nélkül. d:_ 13 cm
12190.

5 000 HUF
Caran dAche exkluzív töltőtoll eredeti tokjában, garanciával, leírással. tartozékokkal, nem használt állapotban / Exclusive fountain pen
12191.

Caran d'Ache exkluzív töltőtoll eredeti tokjában, garanciával, leírással. tartozékokkal, nem használt állapotban / Exclusive fountain pen

50 000 HUF
135,14
147,06
19. sz vége, Anglia, old-saxon stílusú viktoriánus Turners székpár. Faragott tölgyfa, furnérozott ülőfelülettel, formavilágát tekintve a 17. századi brit bútorok viktoriánus másolata. Az eredeti darabok tervezője és készítője: John Starkey asztalosmester. Háttámla: 87 cm, ülés magasság 43 cm. Kisebb sérülésekkel, egyik ülőfelületen ázással, de szerkezetileg stabil, jó állapotban. Nagyon ritka! CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL? NEM POSTÁZZUK
12192.

19. sz vége, Anglia, old-saxon stílusú viktoriánus "Turners" székpár. Faragott tölgyfa, furnérozott ülőfelülettel, formavilágát tekintve a 17. századi brit bútorok viktoriánus másolata. Az eredeti darabok tervezője és készítője: John Starkey asztalosmester. Háttámla: 87 cm, ülés magasság 43 cm. Kisebb sérülésekkel, egyik ülőfelületen ázással, de szerkezetileg stabil, jó állapotban. Nagyon ritka! CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL? NEM POSTÁZZUK

12 000 HUF
32,43
35,29
Antik posztamens. Faragott és esztergált fa. 68 cm d: 21 cm, 38 cm
12193.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF