Antique
Number of items: 293
3028206
12218
454
Antique
Other collectibles
Szecessziós bronz gyufagyújtó. Vastag öntött bronz, patinával, kopással, szecessziós mintákkal díszítve. Kopással, patinával, 15x14x9 cm
18 000 HUF
3028744
12219
454
Antique
Other collectibles
Régi türelemüveg kálváriajelenettel, m: 18 cm
4 000 HUF
3028750
12220
454
Antique
Other collectibles
Régi türelemüveg kálváriajelenettel, m: 16,5 cm
4 000 HUF
3028753
12221
454
Antique
Other collectibles
Régi türelemüveg kálváriajelenettel, m: 15,5 cm
4 000 HUF
3028757
12222
454
Antique
Other collectibles
Régi türelemüveg kálváriajelenettel, m: 19,5 cm
4 000 HUF
3028759
12223
454
Antique
Other collectibles
Régi türelemüveg kálváriajelenettel, kis hibával, m: 22 cm
4 000 HUF
3028761
12224
454
Antique
Other collectibles
Retro türelemüveg kálváriajelenettel, m: 20 cm
3 000 HUF
3028762
12225
454
Antique
Other collectibles
Retro türelemüveg kálváriajelenettel, m: 24 cm
3 000 HUF
3028859
12226
454
Antique
Other collectibles
Antik bélyegragasztó szett, kis hiánnyal, 2 üveg betéttel, kopással, d: 10 cm
5 000 HUF
3028892
12227
454
24000
Antique
Other collectibles
Antik csontra festett női portré 8x7 cm, csont elemekből épített keretben, 14,5x13 cm. Jó állapotban.
24 000 HUF
3028922
12228
454
Antique
Other collectibles
Antik japán dísztál és morzsakefe szett. Festett fém, bronz és fa, kefén kis hiánnyal. Kopással. Kefe, tál, lapát.
12 000 HUF
3028908
12229
454
30000
Antique
Other collectibles
Antik csontra festett női portré 9x6,5 cm, csont elemekből épített keretben, 14x11 cm. Két keretelem hiányzik.
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m