12215. 454. Closed Online auction Antique
20 000 HUF
0 HUF
Argentor art nouveau alpakka kínáló. Pereménél áttört és téglalapsoros mintázattal, fogói pontsoros medaliont körbeölelő virágfüzérek. Jelzett, kopással, kis horpadásnyomokkal, 35x18,5x5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras