6 000 HUF
11
Phurba. Tibet, XIX. sz., faragott fa, kopással, h: 38 cm /// "A phurba felépítése változatos, karóval, fogantyúval és három háromszög alakú pengével rendelkezik. A markolaton jellemzően Vajrak?laya arcai vagy más szent motívumok jelennek meg."