12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
WMF art nouveau alpakka kínáló. Billenthető fogóval, lemezbe domborított növényi ornamentikával és darázzsal díszítve, növényformái helyenként plasztikusan kapcsolódnak a domborított mintákhoz. Gömblábakon áll, melyből egy hiányzik. Jelzett, kopással, 30,5x22 cm