Jools Holland (1997- ) zongorista, énekes, zeneszerző, a Squeeze együttes tagjának autográf aláírása és fotója, paszpartuban, tanúsítvánnyal, teljes méret: 40x30 cm / Jools Holland pianist, singer, composer, member of the band Squeeze, autograph signature and photo, mounted, with certificate
Manuel Pellegrini (1953- ) labdarúgóedző, a Real Madrid és a Manchester City volt vezetőedzőjének autográf aláírása őt ábrázoló fotón (szélén kisebb sérüléssel), tanúsítvánnyal, 29,5x21 cm / Manuel Pellegrini football manager, former head coach of Real Madris and Manchester City, autograph signed photo (slightly damaged on the edge), with certificate
Paul Ince (1967- ) volt labdarúgó, Manchester United-játékos autográf aláírása őt ábrázoló fotón, tanúsítvánnyal, 25x20 cm / Paul Ince former footballer, Manchester United player's autograph signed photo, with certificate
Gus Poyet (1967- ) volt labdarúgó, Chelsea FC-játékos, labdarúgóedző autográf aláírása őt ábrázoló fotón, tanúsítvánnyal, 30x20 cm / Gus Poyet former footballer, Chelsea FC player, football manager's autograph signed photo, with certificate
cca 1781-1880 Vegyes okmány tétel, benne Mária Terézia régi oklevél korabeli másolata, néhány osztrák okmánybélyeges irat, egy későbbi Vöröskeresztes okmány
2016 Bp., 10. Machos Ferenc Labdarúgó Utánpótlás Emléktorna emléklapja, rajta résztvevők aláírásaival: Gundel Takács Gábor, Laklóth Aladár, Ihász Kálmán, Rudolf Péter, Szentmihályi Antal, Raduly József, stb. (össz. 22 db aláírás) + Illés Béla labdarúgót ábrázoló fotó, 15x10 cm