Flea Market Number of items: 513
2998260
12840
454
Flea Market
Other collectibles
Útravaló Jegyescsomag. Esküvői munkafüzet, könyv (Baktay Zelka - Baktay Miklós: Jövőnk könyve), könyvjelző, stb. Újszerű állapotban, eredeti dobozban.
2 400 HUF
2981494
12841
454
2200
Flea Market
Other collectibles
cca 1950-1960 Remington Roll-A-Matic Deluxe villanyborotva, tápkábellel, eredeti dobozában. Sérült, koszos állapotban, nincs kipróbálva, doboz mérete: 14,5x11x5 cm
2 200 HUF
2416010
12842
454
Flea Market
Other collectibles
Panasonic KX-T7433 vezetékes telefon 3029136
12843
454
Flea Market
Other collectibles
Bronz gyertyatartó. Lábakon álló talpazaton csavartbordás forma. Kis kopással, m: 18 cm
2 800 HUF
3029162
12844
454
Flea Market
Other collectibles
2 600 HUF
3029157
12845
454
Flea Market
Other collectibles
Iparművész cigarettakínáló doboz, réz, fa betéttel, kopással, kis hajlással, 20,5x14 cm
2 400 HUF
3029207
12846
454
Flea Market
Other collectibles
Artina schnaps kínáló szett: italos üveg kiöntő résszel és 4 pohárral, díszdobozában.
2 800 HUF
3029229
12847
454
Flea Market
Other collectibles
2 000 HUF
3029295
12848
454
Flea Market
Other collectibles
5 db fröccsöntött műanyag figura lány és nő alakokkal, kis sérülésekkel, m: 12-15 cm
1 800 HUF
3029312
12849
454
Flea Market
Other collectibles
Kínai lakkozott fadoboz, minimális kopással, 18x9x5 cm
2 600 HUF
3030102
12850
454
Flea Market
Other collectibles
Bronz kis mozsár, kopással, m: 8 cm, törő h: 9 cm
1 800 HUF
3030106
12851
454
Flea Market
Other collectibles
Bronz mozsár, kopással, m: 10 cm, törő h: 17,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035