3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Bicikli Lánckerék védő. 4 db Kerékpár meghajtó láncvédő 4db tárcsa, különféle méretűek,keveset használt, kis kopásokkal,egyik jelzett: Shimano 17-21cm