Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

Fritz Mihály (1947-) 1989. 100 éve alapították a Budapesti Műszaki Egyetem Mezőgazdasági Géptan Tanszékét AG és bronz emlékérem pár (36,27g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31125.

14 000 HUF
37,84
41,18
Fritz Mihály (1947-) 1989. Albert király 1437-1439 / MÉE Székesfehérvár bronz emlékérem (42,5mm) T:AU  Adamo SF12
31126.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "Albert király 1437-1439 / MÉE Székesfehérvár" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SF12

2 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1989. Ofotért 1949-1989 / 150 éves a fotográfia jelzett Ag, aranyozott fém és bronz emlékérem sor (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31127.

16 000 HUF
43,24
47,06
Fritz Mihály (1947-) 1989. A francia szabadságharc 200. évfordulója (Szabadság, Egyenlőség, Testvériség - Francia Köztársaság) kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31128.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "A francia szabadságharc 200. évfordulója (Szabadság, Egyenlőség, Testvériség - Francia Köztársaság)" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC

1 600 HUF
Fritz Mihály (1847-) 1990. Mathias Rex / MÉE Szeged - Mátyás király halálának 500. évfordulója Ag, bronz és réz emlékérem sor (35,52g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo SF13
31129.

Fritz Mihály (1847-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged - Mátyás király halálának 500. évfordulója" Ag, bronz és réz emlékérem sor (35,52g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo SF13

16 000 HUF
43,24
47,06
Fritz Mihály (1947-) 1990. Csány László / MLE Zala Megyei Szervezete 1990 - Csány László születésének 200. évfordulója Br emlékérem hibás 1848-as évszámmal! T:UNC,AU Adamo ZE8
31130.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Csány László / MLE Zala Megyei Szervezete 1990 - Csány László születésének 200. évfordulója" Br emlékérem hibás "1848"-as évszámmal! T:UNC,AU Adamo ZE8

3 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1990. Kossuth Lajos 200 éve született - Monok kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31131.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Kossuth Lajos 200 éve született - Monok" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina

2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1990. Csány László / MLE Zala Megyei Szervezete 1990 - Csány László születésének 200. évfordulója peremen SZG jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,97g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo ZE8a
31132.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Csány László / MLE Zala Megyei Szervezete 1990 - Csány László születésének 200. évfordulója" peremen "SZG" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,97g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo ZE8a

14 000 HUF
37,84
41,18
Fritz Mihály (1947-) 1990. Mathias Rex Mátyás király halálának 500. évfordulója, bronz csegely emlékérem (51x51mm) T:AU Adamo SF15
31133.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Mathias Rex" Mátyás király halálának 500. évfordulója, bronz csegely emlékérem (51x51mm) T:AU Adamo SF15

5 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-2018) 1990. Szapolyai János és I. Ferdinánd / MÉE Székesfehérvár bronz emlékérem (42,5mm) T:AU apró ph Adamo SF14
31134.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-2018) 1990. "Szapolyai János és I. Ferdinánd / MÉE Székesfehérvár" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU apró ph Adamo SF14

2 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1991. Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC (2x) jelzett Ag és aranyozott emlékérem pár (31,52g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
31135.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" (2x) jelzett Ag és aranyozott emlékérem pár (31,52g/0.925/42,5mm) T:PP fo.

16 000 HUF
43,24
47,06
Fritz Mihály (1947-) 1991. Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, kis ph
31136.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, kis ph

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF