Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére / Az új Országgyűlés megnyitásának emlékére 1990. május 2." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
Bozó Gyula (1913-2004) ~1990. "Gr. Széchenyi István (1791-1860) A Legnagyobb Magyar / A Nemzetgazdasági Minisztertől" peremen jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (34,22g/0.925/42,5mm) T:PP kis fo.
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" kétoldalas Ag emlékérem, peremén SZG beütéssel (36,23g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, kis karc
Bozó Gyula (1913-2004) Fritz Mihály (1947-) 2012. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - Kaposvár / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" ezüstpatinázott bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC