1902 Fiatal katona (Div. Art. Reg. N. 23.) humoros fotólapja hölgyének, haza Sopronba. A fotón a kútnál mókázó férfiakkal, "Die Seeschlacht von Salesel" (A Salesel-i tengeri csata), fotólap, 9x14 cm.
1962 Hefty Frigyes András m. kir. honvéd repülő hadnagy, Hefty Frigyes fiának vitézi rendi emléklapja, viaszpecsétekkel, Habsburg József Ágost (1872-1962) főherceg vitézek kapitánya autográf aláírásával, kartonon az apja, Hefty Frigyes (1894-1965) autográf ajándékozási soraival, Detroit, 1962. aug. 20.
cca 1912-60 Hefty Frigyes (1894-1965) I. világháborús katonai repülő pilóta sajtó albuma, saját kezű gyűjtése, autográf feliratával és névbejegyzésével a borítón, aviatikai tevékenységét tárgyaló cikkek és fotók, szemlék, idézetek; saját aviatikai tárgyú cikkei, szakközleményei, novellák stb.; sajtó regiszter, függelék. Kb. 42 oldalon, albumlapokra beragasztott és ezen felül további lazán mellékel...
1942 Légoltalmi Közlemények, VII. évf. (mint önálló folyóirat IV. évf.), szerk.: Borsányi Julián, komplett évf., aranyozott gerincű félvászon kötésben, sérült gerinccel, megerősített kötéssel, máskülönben jó állapotban
1940 Csendőrségi Lapok. XXX. évf. 1-24. sz. Teljes évfolyam. 1940. jan. 1. - dec. 22. Szerk.: Besenyői Beöthy Kálmán. Bp., Stádium-ny., 838+1 p.+ 20 t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Több fotón Horthy Miklóssal. Korabeli reklámokkal. Nemesfémjelzésekkel (320/321). Érdekes írásokkal. Átkötött aranyozott, fekete modern műbőr-kötésben, benne firkált lapokkal, néhány lap hiányzik (3/4, 3...
1942 Csendőrségi Lapok. XXXII. évf. 2-24. sz. Majdnem teljes évfolyam. 1942. jan. 15. - dec. 22. Szerk.: Besenyői Beöthy Kálmán. Bp., Stádium-ny., 15-788 p. +12 t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Érdekes írásokkal. Átkötött aranyozott, zöld modern műbőr-kötésben, hiányos (!), az első szám (január 1.) töredékes, az első 14 oldala hiányzik, a tartalomjegyzék hiányz...