Photo

Number of items: 470

cca 1870 Két férfi portréja, egyikük felkötött karral, keményhátú fotó Fischler Manó bajai műterméből, kissé kopott és foltos, 10,5×6,5 cm
14042.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1870 Előkelő székely úr portréja, vizitkártya Veress Ferenc (1832-1916) kolozsvári műterméből, ázott, foltos, 10,5x6 cm
14043.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1870-1880 Előkelő úr atillában, vizitkártya Veress Ferenc (1832-1916) kolozsvári műterméből, ázott, 10x6 cm
14044.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1870-1880 Előkelő úr atillában, szarvasagancs széken, vizitkártya Tauffer és Veress Gyula kolozsvári műterméből, kissé ázott, egyik széle vágott, 10x6 cm
14045.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1870 Előkelő házaspár, a férj kezében pipával, vizitkártya Kernstock Károly kolozsvári műterméből, foltos, alja vágott, 9,5x6 cm
14046.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1870 Elegáns hölgy portréja, vizitkártya Koller Károly (Karl Koller) besztercei (Bistritz/Bistrita) műterméből, kissé ázott, 10,5x6 cm
14047.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1870 Előkelő hölgy portréja, vizitkártya Ciehulski P. szállítható műterméből (Marosvásárhely), ázott, 10x6,5 cm
14048.

3 000 HUF
7,96
8,57
10
cca 1870 Előkelő úr portréja, vizitkártya Ciehulski P. szállítható műterméből (Marosvásárhely), ázott, 10x6,5 cm
14049.

3 000 HUF
7,96
8,57
9
cca 1870 Fiatal hölgy portréja, Kozmata Ferenc fényképész pesti műtermében készült, keményhátú fotó, kissé kopott, 10,5x6,5 cm
14050.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1890-1900 4 db portré, klf. műtermekből (Kalmár P./Bp., Goszleth István/Bp., Ragács Gyula/Bp., Pátz Hermin/Pécs), keményhátú fotók, kissé kopott, 11x7 cm körüli méretben
14051.

1 800 HUF
4,77
5,14
cca 1910 Grado, fürdőzők csoportképe, fotólap, jelzés nélkül, bal felső sarkában foltos, 9×14 cm
14052.

4 000 HUF
10,61
11,43
1965 Háromkerekű oldtimer motorkerékpár, 3 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium Autófelügyelet), 11,5x8,5 cm
14053.

1 800 HUF
4,77
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF