cca 1880 Habsburg-Lotaringiai Ferenc Ferdinánd főherceg (1863-1914) trónörökös fiatalkori, boudoir méretű fényképe, Adéle bécsi műterméből, foltos, kis karcolásokkal, az alja vágott, a hátoldalán ceruzás bejegyzéssel, 20,5x13,5 cm /
Archduke Franz Ferdinand of Austria, crown prince of Austria-Hungary, board photo, Wien, K. K. Hof-Atelier, spotty, damged, 20,5x13,5 cm
Palló Imre (1891-1978) Kossuth-díjas operaénekes (bariton), 6 db pecséttel jelzett fotó (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + régebbi portréjáról 2-2 db előhívás és negatív (össz. 10 db)
cca 1911 Koós Margit táncos, az Opera-ház táncosának 3 db keményhátú fotója, Bp., Szenes (2 db), Erdélyi, egy fotó aláírt, egy másik aláírt és a hátoldalán sajátkezű dedikációjával, egy fotó sérült, hiányos, a felületükön kis kopásnyomokkal, 21x13 cm és 20x11 cm közötti méretben.
1947 Pfeiffer Zoltán (1900-1981) ügyvéd, politikus, országgyűlési képviselő családjával megérkezik New Yorkba, miután elmenekült politikai okokból történő letartóztatása elöl. Feliratozott sajtófotó 18x14 cm
cca 1915-1936 IV. Károly magyar királyt és fiát, Habsburg Ottót bemutató fotóalbum, főként beragasztott fotólapokkal, képeslapokkal, néhol újságkivágásokkal, 8,5×6 és 11×16 cm közötti méretekben