cca 1900-1910 Id. Fácskai Jánosné Zinhobel Katalin portrófotója, keményhátú fotó Babar Ferenc tordai műterméből, a hátoldalon feliratozva, a felületén kis foltokkal, a sarkain kis lyukakkal, 19x13 cm
1956 Budapest, eredeti fotó az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményeiről. Francia sajtófotó / orginal photo from the 1956 revolution. French press photo 18x12 cm
1947 Cseh csapatok foglalják el a Párizsi békeszerződés által Csehszlovákiának adott Pozsonyi hídfőállás három magyar falvát. Francia sajtófotó 14x18 cm
cca 1900 Fiatal fiú és lány szőrmével, barokk bútorokkal, keményhátú kabinetfotó Kohlmann Sándor ungvári (Kárpátalja) műterméből, a karton kissé sérült, 19x14 cm
1919-1943 Duckó (Iván) albuma, nyolchetes korától katonatiszt koráig, benne portré, családi és katonaruhás fotókkal, 28 fotó és fotólap, Arad, Kétegyháza, Békécsaba, részben feliratozva, 11x8,5 cm és 8x6 cm közötti méretben. Haránt alakú, javított kötésű és gerinc, kopott fotóalbumban.