Photo Number of items: 470
2988328
14198
454
Photo
Other collectibles
Idős pár portréja, fotólap, hátoldalán Sammer v. Sommer (?) Bayreuth fényképész pecsétjével, üvegezett fakeretben, 13x8,5 cm
2 000 HUF
2973933
14199
454
Photo
Other collectibles
cca 1900-1930 Családi képek, 6 db keményhátú fotó, vegyes állapotban, 10x6,5 cm és 16x11 cm között
1 200 HUF
3031475
14200
454
Photo
Other collectibles
Kis méretű fotók tétele, vegyes témákkal
1 000 HUF
2991703
14201
454
Photo
Other collectibles
1 400 HUF
3025243
14202
454
Photo
Other collectibles
1931 A Dobó Katica Gimnázium nyertes tornászcsapata, kartonra kasírozott fotó, 10,5×17 cm
3 000 HUF
3030335
14203
454
Photo
Other collectibles
cca 1924-1927 4 db iskolai tablófotó, közte Ferenc József Téri Áll. Elemi Leányiskola 1926-1927, Köztársaságtéri Fiusikola, foltosak, fotók kartonon, 12x17 cm és 13x18 cm
1 600 HUF
3027637
14204
454
Photo
Other collectibles
Hölgyeket, lányokat ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 19 db, változó méretben és állapotban
2 000 HUF
3026162
14205
454
13000
Photo
Other collectibles
cca 1875-1915 Családi fotóalbum, összesen kb. 60 db keményhátú fotóval (vizitkártyák, kabinetfotók), főként budapesti, de külföldi műtermekből is. Köztük esküvői fotók, katonaportrék. Változó méretben és állapotban. Korabeli, szecessziós, fémveretekkel díszített, bársonyborítású albumban, kopott, borítóval, helyenként sérült lapokkal, 32x26x7 cm
13 000 HUF
3027597
14206
454
Photo
Other collectibles
cca 1900-1920 Népviseletek, tájképek, 7 db üvegdia, "Uránia Szemléltető Taneszközök Gyára" kartondobozban, 8,5x8,5 cm
2 000 HUF
3027747
14207
454
Photo
Other collectibles
Ballagási képek, 77 db színes üvegdia, 6x6 cm méretben, dobozban
2 000 HUF
3031155
14208
454
Photo
Other collectibles
cca 1970 Észak-Korea, gyári életkép, kartonra ragasztott fotó, kis sérüléssel, 38×24 cm
3 000 HUF
3031140
14209
454
Photo
Other collectibles
cca 1970 Észak-Korea, gyári életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 38×28 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035