16162. 454. Closed Online auction Printed Materials
3 000 HUF
16
0 HUF
1789 Magyar Kurir LXXIII. sz., "Indúlt Bétsből Szeredán 23. Szeptemberben 1789.", a címlapon Magyarország és Erdély címerét ábrázoló illusztrációval. Kissé sérült, ragasztott, 1065-1080 p.
Photo of the item taken by : hsz