5 000 HUF
1915 Tolnai Világlapja, fél évfolyam, XV. évf. 27.-52. sz. (1915.VII.1-XII.23.). Rengeteg I. világháborús fotóval, illusztrációval és írással. Szecessziós, festett egászvászon kötésben, borítón és gerincen apró kopásnyomokkal, első lapon kisebb sérüléssel, első néhány lap szélén kisebb folttal, máskülönben jó állapotban.