3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1942 A Magyar Műkedvelő Bűvészek Köre házi közlönye. V. évf. 53. sz., 1942. május hó. Szerk.: Dr. Rothbart [László]. 4 sztl. lev. Kissé sérült papírkötésben, tűzve. (Ritka!)