Printed Materials

Number of items: 328

cca 1946-2000 MÁV-val kapcsolatos, vasúti témájú cikkgyűjtemény
16304.

1 400 HUF
3,63
4,00

1947 Páduai Szent Antal Fiúárvaház 1947. évi naptára. Kiadja a Szentföldi Ferencrendi Zárda. Tűzött papírkötés, néhány kisebb folttal, 10x7 cm
16305.

1 600 HUF
4,15
4,57

1947 Postás Sport közlemények, a Postás Sport Egyesület (PSE) folyóiratának egy száma, fekete-fehér fotókkal, a címlapon ragasztásnyommal, 12 p.
16306.

2 000 HUF
5,18
5,71

1947 Zsidódi közúti híd számítási, dokumentációs anyaga
16307.

3 000 HUF
7,77
8,57

1947 Szövetkezés, a Magyar Kereskedelem- és Szövetkezetügyi Minisztérium hivatalos lapja, I. évf. 1. sz. (induló szám), 7 db (ugyanazon szám 7 példányban)
16308.

1 400 HUF
3,63
4,00

1948 Akik élen járnak a hároméves terv teljesítésében, a szegedi élmunkások és újítók kitűnnek a termelés frontján... prospektus
16309.

1 800 HUF
4,66
5,14

1948 Itthon nyaralunk. Az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal tájékoztató kiadványa. Bp., Szikra-ny., 52 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
16310.

3 000 HUF
7,77
8,57

1948 A Szociáldemokrata Párt vezetőségének jelentése az 1947. évről a 36. pártgyűlés elé. 1948. március 6-7-8. Bp., Világosság-ny., 110 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, helyenként foltos lapszélekkel.
16311.

2 000 HUF
5,18
5,71

1950 Hubay Miklós: A szovjet dráma és színház története. III. éves színészek és színházi rendezők számára. 1950/51.Nem lektorált jegyzet 98p Gépirat kis példányszám
16312.

2 000 HUF
5,18
5,71

16313.

2 400 HUF
6,22
6,86

cca 1950-1960 Ferrograph szalagos magnókat ismertető angol nyelvű prospektusok
16314.

900 HUF
2,33
2,57

Szepesi György - Lukács László: Az évszázad mérkőzése, 6:3 (Aranycsapat, Magyarország-Anglia). Szepesi György elmondja a londoni győzelem történetét. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó, 60+(4) p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült, a fűzéstől elváló borítóval. / Match of the Century (Hungary vs England) 6-3 football match illustrated booklet, worn condition
16315.

Szepesi György - Lukács László: Az évszázad mérkőzése, 6:3 (Aranycsapat, Magyarország-Anglia). Szepesi György elmondja a londoni győzelem történetét. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó, 60+(4) p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült, a fűzéstől elváló borítóval. / Match of the Century (Hungary vs England) 6-3 football match illustrate...

6 000 HUF
15,54
17,14
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF