Printed Materials

Number of items: 328

1954 A Foto c. fényképészeti folyóirat teljes első évfolyama egybekötve (I. évf. 1-6. sz., 1954. január-november). Fekete-fehér képekkel. Egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással. Megjelent 3000-4000 példányban.
16316.

9 000 HUF
23,32
25,71

1955 Képes Sport II. évf. 47. száma, rajta Nagy József és Paul Schnugg ökölvívó mérkőzésével, szakadozott borítóval.
16317.

1 000 HUF
2,59
2,86

1955 Képes Sport, II. évf. 41. sz., 1955. okt. 11. A címlapon Rózsavölgyi és Szentgáli Lajos futókkal.
16318.

1 200 HUF
3,11
3,43

1956 Forradalmi röplapok, szórólapok, össz. 11 db
16319.

10 000 HUF
25,91
28,57

1956 Az Irodalmi Újság különkiadása a magyar írók kiáltványával október 23
16320.

3 000 HUF
7,77
8,57

16321.

1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapo...

30 000 HUF
77,72
85,71

1956 Forradalmi újsággyűjtemény, összesen kb. 30 db, közte 3 db induló számmal (I. évf. 1. sz.), vegyes állapotban
16322.

8 000 HUF
20,73
22,86

1956 Forradalmi újságok, 7 db, vegyes állapotban, közte sérült, hiányos is + 2 db röplap: A Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetőségének nyilatkozata; ,,Nagy Imrében bizalmunk!", az Egyetemi Forradalmi Diákbizottság röplapja
16323.

3 200 HUF
8,29
9,14

1987-1988 Autós Színész Újságíró Magazin 2 db száma, fekete-fehér és színes (részben erotikus) fotókkal, a címlapon kopásnyomokkal, 32 p.+32 p.
16324.

4 000 HUF
10,36
11,43

1956 Csip Csip Csóka üzemi tájékoztató lap, kiadja: Debrecen Városi Tanács Vb. Ipari Osztálya, megjelent 1400 példányban, 4 sztl. lev.
16325.

900 HUF
2,33
2,57

Magyar Népsport 1956. nov. 2. száma a forradalom alatti sport híreivel
16326.

1 600 HUF
4,15
4,57

13 db 1956-os röplap a forradalom idejéből
16327.

8 000 HUF
20,73
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF