1903 George Derville Rowlandson (1861-1930) festménye után: The water jump, Grand National 1902 (lóverseny). Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Faulkner & C. kiadása, 1903. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 35,5×65 cm
1906 A Kegyes-tanítórendiek budapesti főgimnáziumának értesítője az 1905-1906. iskolaévről. Közli: Kováts Antal. Bp., Stephaneum-ny., 116 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, javított borítóval.
cca 1910-1920 Kalapos hölgy elegáns ruhában (női divatkép). Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap alján szakadással, egy apró folttal. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 37x23 cm
cca 1910-1930 Zichy Mihály (1827-1906) arcképének, levelének és műveinek reprodukciói, 29 db fekete-fehér nyomat, Bp., Athenaeum-ny., vegyes méret és állapot
cca 1910 Buyuk Ada (Prinkipo) Istanbul melletti sziget képes füzet 10 db képpel / Princes islands next to Istanbul, Turkey booklet with 10 images 24x17 cm
cca 1910-1920 Szófia (Bulgária), album 20 db fekete-fehér fotóval, zsinórfűzéses papírkötésben, a borító belső oldalán ,,Dr. Gaál Endre tanácsos úrnak" szóló ajándékozási sorokkal, 23x16,5 cm