Printed Materials

Number of items: 328

1915 Tolnai Világlapja, fél évfolyam, XV. évf. 27.-52. sz. (1915.VII.1-XII.23.). Rengeteg I. világháborús fotóval, illusztrációval és írással. Szecessziós, festett egászvászon kötésben, borítón és gerincen apró kopásnyomokkal, első lapon kisebb sérüléssel, első néhány lap szélén kisebb folttal, máskülönben jó állapotban.
16208.

5 000 HUF
12,95
14,29

1916 Igazmondó. III. teljes évfolyam. Benne 3 reklámlappal. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel, intézményi bélyegzőkkel.
16209.

6 000 HUF
15,54
17,14

1917 A Remény júniusi száma, Kate Ephraim címlaprajzával, zsidó ifjúsági folyóirat, 28p
16210.

2 400 HUF
6,22
6,86

1919 Budapest térparancsnoka, Pirici ezredes által kiadott körözvény a nyilvános helyek zárórájával kapcsolatban, szakadásokkal, 64×47 cm
16211.

16 000 HUF
41,45
45,71

cca 1920-1940 Római művészet - Freskók Pompeiiből, 2 db színes nyomat, lapra kasírozva, 25,5x20 cm és 23,5x16,5 cm
16212.

900 HUF
2,33
2,57

cca 1920-1930 Barabás Miklós, Kéméndy Jenő, Ferenczy Károly és Madarász Viktor munkái után készült műmellékletek, 4 db színes nyomat (a Franklin-Társulat háromszínrendszerű lemezeiről), vegyes állapotban (kisebb sérülések, foltok, törésnyomok), lapméret: 30x22 cm
16213.

1 600 HUF
4,15
4,57

cca 1920-1930 Lac Léman (Genfi-tó, Svájc), album 33 fekete-fehér képpel (+ 1 térképpel), zsinórfűzéses papírkötésben, foltos, sérült borítóval, 25,5x20 cm
16214.

1 200 HUF
3,11
3,43

cca 1920-1930 Nagy-Magyarország térképe, 1 : 2.300.000, foltos, 41,5x28 cm
16215.

1 600 HUF
4,15
4,57

1920 A Filmművészeti Évkönyv szerk: Lajta Andor I. évfolyam. 256 p. borító nélkül
16216.

14 000 HUF
36,27
40,00

cca 1920 1939 Vegyes árjegyzék tétel, 4 db:   1927 Hexner József kávéházi és vendéglői berendezések szaküzletének árjegyzéke. Bp., Springer-ny., 32+2 p. Papírkötésben, szakadt, foltos fedőlapokkal,(borítóhiánnyal?)  1927 György és Somogyi furnér és mindennemű asztaloskellékek szaküzletének 30. számú árjegyzéke. Bp., Hedvig Sándor, 48 p. Borító nélkül, kissé szakadt, foltos elülső és hátsó lappal.;   1929 Berecky Sándor dísz- és műesztergályos mester, famegmunkáló ipartelepének 6. számú árjegyzéke. 1929. november hó. Békés. Mezőberény, Baltha János, az utolsó lap foltos, 9+1 p.;   1939 Sopron, Vasárugyár Rt. "Lapp" árjegyzéke, 1939. július. Sopron, Rottig-Romwalter Nyomda Rt., 37+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító és címlap sarkán kis hiánnyal, foltos.   + 1920 Gulyás György redőnyüzletének prospektusa.
16217.

cca 1920 1939 Vegyes árjegyzék tétel, 4 db: 1927 Hexner József kávéházi és vendéglői berendezések szaküzletének árjegyzéke. Bp., Springer-ny., 32+2 p. Papírkötésben, szakadt, foltos fedőlapokkal,(borítóhiánnyal?) 1927 György és Somogyi furnér és mindennemű asztaloskellékek szaküzletének 30. számú árjegyzéke. Bp., Hedvig Sándor, 48 p. Borító nélkül, kissé szakadt, foltos elülső és hátsó lappal.;...

3 600 HUF
9,33
10,29
18

cca 1920-1930 7 db zsebnaptár, tárcanaptár, nagyrészt bőr kötésben részben kitöltetlen
16218.

2 000 HUF
5,18
5,71

1920-1943 138 db Mustármag keresztény kiadvány
16219.

7 000 HUF
18,13
20,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF