1926 Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési és sportágak. 4. füzet: Szergyakorlatok. Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp., 1926, Stádium-ny., 76 p. Kiadói tűzött papírkötés, "Vissi Leventeegyesület" bélyegzőkkel.
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
cca 1927-1930 Biczó András (1888-1957) grafikáinak reprodukcióival illusztrált 6 db színes képtábla, kis lapszéli szakadásokkal (egyik erősebben sérült), foltokkal, lapméret: 23,5x16 cm
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1928 Előjegyzési napló az 1929. évre, korabeli reklámokkal, az előzéklapon tulajdonosi bejegyzéssel (,,1928 XII ho 17-én szabadultam ezel a könyvel - Méreg Gyula"), egyébként kitöltetlen. Korabeli félbőr-kötésben, a borítón kopásokkal, helyenként foltos lapokkal.
1929 Képes Hét szépirodalmi hetilap II. évfolyamának 49 db száma. (Közel teljes évfolyam, a 18., 20., 36. számok hiányoznak). Prágában (Csehszlovákia) kiadott, magyar nyelvű folyóirat, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.